werpgek ......gekker.......gekst.

En dit alles in de positiefste zin van het woord. Zo zou je Gerard Heijnen, lid van de V.V.N.A., kunnen omschrijven. Natuurlijk ........... vliegvissen doe je aan de waterkant en daar is Gerard regelmatig te vinden maar het werpen neemt bij hem wel een speciale plek in. Trots laat hij zijn tekening zien met de plattegrond van zijn werpbaan. Jazeker, deze man heeft zijn eigen werpbaan en is met zijn ontwerp niet over 1 nacht ijs gegaan. Er is namelijk rekening gehouden met diverse windrichtingen zodat trainen altijd mogelijk is. En wat wil je ook ....... Gerard heeft een prachtige grasmat achter zijn huis liggen. Van preciesiewerpen tot afstandwerpen ............. het is allemaal mogelijk. Voor dat ik het door had stond ik al met een hengel in de hand om te ervaren hoe de nieuwe aanwinst voelt. "Een mooie hengeltje he, ........... kort, licht en redelijk strak, machtig mooi om mee te vissen aan de Runde. Gerard is van mening dat je nooit genoeg kan trainen want het kan altijd weer een stukkie beter en nauwkeuriger. De training bij de vereniging ervaart hij als zeer nuttig. "Je leert steeds weer iets erbij" en op de eigen werpbaan kan hij het dan mooi inslijpen. Gerard staat bekent om zijn eigen kenmerkende stijl namelijk linkshandig en zijdelingse werpend. Toch traint hij om steeds minder zijdelings te werpen "je komt dan verder en de worpen worden strakker" zo zegt Gerard. De afspraak met Gerard om even de werpbaan te bekijken loopt uit op een dikke 4 uur praten over werpen, hengels en lijnen proberen en natuurlijk ook werpen. En als ik besluit om maar een naar huis te gaan zegt Gerard "Je wilt toch ook nog de Tenkara hengel proberen"? Ja natuurlijk wil ik dat en dan ben je zo weer een half uurtje verder. Tevreden en een tikkeltje jaloers rij ik weer huiswaarts ........ een eigen werpveld tjongejonge. Gek ....... Gekker........... Gekst......... nee het was TE GEK.

Wim Strik

DSC00551
DSC00553
DSC00554
DSC00555
DSC00558
DSC00559
DSC00561
DSC00562
DSC00563
1/9 
start stop bwd fwd
You are here: Home Nieuws werpgek ......gekker.......gekst.